Kuromi Makyaj oyunu

Oyun ››Kız ›› Kuromi Makyaj
reklam
Kuromi Makyaj
Kuromi MakyajKuromi Makyaj oyunu , Kuromi Makyaj oyna , Kötü tavşan Kuromi, sevimli görünümü ve yaramaz kişiliği ile anime hayranlarını büyüledi. Please My Melody\ nin antagonisti kuromikor estetiğini yarattı ve onu içeren ürünler en çok satanlar oldu. Animasyon dizisinin yaratıcıları, Kuromi\ ye gerekli tüm kötülük araçlarını sundu. Pembe kafatası baskılı ve şeytan kuyruklu siyah bir Joker pelerini giyiyor. Tavşanın doğum günü bile Cadılar Bayramı\ nın arifesinde 31 Ekim\ e denk geliyor. Kitle kendi Kuromi Tavşanınızı yaratın. Tüm durumlar için birçok kostüm bulacaksınız. Melodi görüntüsünü de oluşturabilirsiniz. Hadi deneyelim ve havalı bir karakter yaratalım. Oyunda deneyebileceğiniz ve en uygun olanı seçebileceğiniz birçok güzel kıyafet bulacaksınız. Kıyafete ek olarak, karakterinizin görünümünü seçme şansına sahip olacaksınız. Bitirdiğinizde, Kuromi\ nin size imza hareketlerini göstermesi için güzel bir arka plan seçelim.    puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  Oyuntimes.com iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Kuromi Makyaj

Kuromi Makyaj oyunu , Kuromi Makyaj oyna , Kötü tavşan Kuromi, sevimli görünümü ve yaramaz kişiliği ile anime hayranlarını büyüledi. Please My Melody\ nin antagonisti kuromikor estetiğini yarattı ve onu içeren ürünler en çok satanlar oldu. Animasyon dizisinin yaratıcıları, Kuromi\ ye gerekli tüm kötülük araçlarını sundu. Pembe kafatası baskılı ve şeytan kuyruklu siyah bir Joker pelerini giyiyor.

Tavşanın doğum günü bile Cadılar Bayramı\ nın arifesinde 31 Ekim\ e denk geliyor. Kitle kendi Kuromi Tavşanınızı yaratın. Tüm durumlar için birçok kostüm bulacaksınız. Melodi görüntüsünü de oluşturabilirsiniz. Hadi deneyelim ve havalı bir karakter yaratalım. Oyunda deneyebileceğiniz ve en uygun olanı seçebileceğiniz birçok güzel kıyafet bulacaksınız. Kıyafete ek olarak, karakterinizin görünümünü seçme şansına sahip olacaksınız. Bitirdiğinizde, Kuromi\ nin size imza hareketlerini göstermesi için güzel bir arka plan seçelim.    puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  Oyuntimes.com iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar