Noob ve Huggy Wuggy Yarış oyunu

reklam
Noob ve Huggy Wuggy Yarış
Noob ve Huggy Wuggy YarışNoob ve Huggy Wuggy Yarış oyunu, Noob ve Huggy Wuggy Yarış oyna, Sizi en zorlu karting pistlerinde inanılmaz derecede ekstrem yarışlara katılma fırsatı bulacağınız heyecan verici "Noob vs Huggy Waggi: Racing" oyununda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz! Yarış arabanızın direksiyonuna geçin ve birkaç saniyede maksimum hıza ulaşmak için gaza basın ve tüm rakiplerinizi sollayın. Yarış başlamadan önce tur sayısını veya rakip sayısını seçebilirsiniz. İlk başta, kontrol fiziğine alışmak için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Ama merak etmeyin, öğrenme süreci sadece birkaç dakika sürecek ve bundan sonra tam hızda dar dönüşlere kolayca girebileceksiniz! Dikiz aynası sayesinde sizi geçmeye çalışacak rakiplerinizin geçişini engelleyebilirsiniz. Araba lastikleri, ahşap kutular ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli engellerle çarpışmaktan kaçının. Mesafeyi en kısa sürede kat edin ve yeni bir dünya rekoru kırın   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  Oyuntimes.com iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Noob ve Huggy Wuggy Yarış

Noob ve Huggy Wuggy Yarış oyunu, Noob ve Huggy Wuggy Yarış oyna, Sizi en zorlu karting pistlerinde inanılmaz derecede ekstrem yarışlara katılma fırsatı bulacağınız heyecan verici "Noob vs Huggy Waggi: Racing" oyununda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz! Yarış arabanızın direksiyonuna geçin ve birkaç saniyede maksimum hıza ulaşmak için gaza basın ve tüm rakiplerinizi sollayın.

Yarış başlamadan önce tur sayısını veya rakip sayısını seçebilirsiniz. İlk başta, kontrol fiziğine alışmak için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Ama merak etmeyin, öğrenme süreci sadece birkaç dakika sürecek ve bundan sonra tam hızda dar dönüşlere kolayca girebileceksiniz! Dikiz aynası sayesinde sizi geçmeye çalışacak rakiplerinizin geçişini engelleyebilirsiniz. Araba lastikleri, ahşap kutular ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli engellerle çarpışmaktan kaçının. Mesafeyi en kısa sürede kat edin ve yeni bir dünya rekoru kırın   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  Oyuntimes.com iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar