Madenci Online oyunu

Oyun ››Araba ›› Madenci Online
reklam
Madenci Online
Madenci OnlineMadenci Online oyunu oyna Ağır bir kamyonun direksiyonuna geçme ve mümkün olduğunca çok değerli cevher yatağı çıkarmak için kayaları kırmaya başlama fırsatına sahip olacağınız popüler yeni oyun Stone Miner a hoş geldiniz! Yararlı kaynaklar alın ve ödüller almak ve aracınızın özelliklerini geliştirmek için bunları üsse götürün, yani: kırıcı dönüş hızı, motor gücü, bagaj kapasitesi ve çok daha fazlası. Sadık yoldaşlarınız olmak için yeni kamyonlar ve sevimli evcil hayvanlar satın alın! "Taş Madenci" oyununda çok sayıda renkli yeri ziyaret edeceksiniz, örneğin: çöl, karlı vadi ve yeşil orman. Her ada farklı güçte renkli bloklarla doldurulacak, bu nedenle yüzeyini sert kayalardan temizlemek için çok çalışmanız gerekiyor. Bir sonraki bölgenin kilidini açmak için ekranın ortasında bulunan ölçeği tamamen doldurmanız gerekir. Sonraki her seviyede, daha nadir minerallerle tanışacaksınız. O halde yolculuğunuza şimdi başlayın ve tonlarca harika giriş bonusu kazanın!   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  Oyuntimes.com iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Madenci Online

Madenci Online oyunu oyna Ağır bir kamyonun direksiyonuna geçme ve mümkün olduğunca çok değerli cevher yatağı çıkarmak için kayaları kırmaya başlama fırsatına sahip olacağınız popüler yeni oyun Stone Miner a hoş geldiniz! Yararlı kaynaklar alın ve ödüller almak ve aracınızın özelliklerini geliştirmek için bunları üsse götürün, yani: kırıcı dönüş hızı, motor gücü, bagaj kapasitesi ve çok daha fazlası. Sadık yoldaşlarınız olmak için yeni kamyonlar ve sevimli evcil hayvanlar satın alın!

"Taş Madenci" oyununda çok sayıda renkli yeri ziyaret edeceksiniz, örneğin: çöl, karlı vadi ve yeşil orman. Her ada farklı güçte renkli bloklarla doldurulacak, bu nedenle yüzeyini sert kayalardan temizlemek için çok çalışmanız gerekiyor. Bir sonraki bölgenin kilidini açmak için ekranın ortasında bulunan ölçeği tamamen doldurmanız gerekir. Sonraki her seviyede, daha nadir minerallerle tanışacaksınız. O halde yolculuğunuza şimdi başlayın ve tonlarca harika giriş bonusu kazanın!   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  Oyuntimes.com iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar