Lambo Hurakan ile Şehir Turu oyunu

reklam
Lambo Hurakan ile Şehir Turu
Lambo Hurakan ile Şehir TuruLambo Hurakan ile Şehir Turu oyunu, Lambo Hurakan ile Şehir Turu oyna ,Çarpıcı bir Lambo ile canlı şehirde hızla ilerleyin ve dudak uçuklatan hareketler yapın ve drift yapın. Zorlu görev görevlerini tamamlayın ve oyundaki tüm özel arabaların kilidini açmak için para kazanın. Şehir genelinde Hız ve Sürüklenme Limitlerini aşın ve kendinizi rekabetçi bir Lambo Sürücüsü olarak kanıtlayın! Gerçekçi Araba Fiziği, Çarpıcı Serbest Dolaşım Şehri, Harika 3D Araba Modeli, Tamamlanacak Tonlarca Görev, Zorlu Görev Görevleri, Özel Araba Kaplamaları, Eğlenceli Drift Dinamikleri, Harika Kamera Açıları. Ok Tuşları/WASD: Sür ve Yönlendir F: Hızlandır G: Ağır Çekim C: Kamerayı Değiştir    puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  Oyuntimes.com iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Lambo Hurakan ile Şehir Turu

Lambo Hurakan ile Şehir Turu oyunu, Lambo Hurakan ile Şehir Turu oyna ,Çarpıcı bir Lambo ile canlı şehirde hızla ilerleyin ve dudak uçuklatan hareketler yapın ve drift yapın. Zorlu görev görevlerini tamamlayın ve oyundaki tüm özel arabaların kilidini açmak için para kazanın. Şehir genelinde Hız ve Sürüklenme Limitlerini aşın ve kendinizi rekabetçi bir Lambo Sürücüsü olarak kanıtlayın!

Gerçekçi Araba Fiziği, Çarpıcı Serbest Dolaşım Şehri, Harika 3D Araba Modeli, Tamamlanacak Tonlarca Görev, Zorlu Görev Görevleri, Özel Araba Kaplamaları, Eğlenceli Drift Dinamikleri, Harika Kamera Açıları.

Ok Tuşları/WASD: Sür ve Yönlendir F: Hızlandır G: Ağır Çekim C: Kamerayı Değiştir    puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  Oyuntimes.com iyi eğlenceler diler.