Solitaire 15 i 1 Arada Koleksiyonu oyunu

reklam
Solitaire 15 i 1 Arada Koleksiyonu
Solitaire 15 i 1 Arada KoleksiyonuFreecell ve Klondike sadece başlangıç! Şimdiye kadar piyasaya sürülen en büyük Solitaire kombinasyonuyla Solitaire dünyasının derinliklerine dalın. Eğlenceli günler, hoş görünümler ve basit kontroller sunuyor. Kişisel en iyiniz en iyiyi ölçebilir mi? Tüm solitaire oyunlarının ortak amacı masadaki tüm kartları ortadan kaldırmaktır. Belirli bir modun kurallarına göre bunları ilgili yığına taşıyın. Kartlar takımlarına veya değerlerine göre sıralanır. Her varyantın farklı kuralları vardır ve farklı kart hareketlerine izin verir. 5/5 1

Oyunu OYNA

Solitaire 15 i 1 Arada Koleksiyonu

Freecell ve Klondike sadece başlangıç! Şimdiye kadar piyasaya sürülen en büyük Solitaire kombinasyonuyla Solitaire dünyasının derinliklerine dalın. Eğlenceli günler, hoş görünümler ve basit kontroller sunuyor. Kişisel en iyiniz en iyiyi ölçebilir mi?

Tüm solitaire oyunlarının ortak amacı masadaki tüm kartları ortadan kaldırmaktır. Belirli bir modun kurallarına göre bunları ilgili yığına taşıyın. Kartlar takımlarına veya değerlerine göre sıralanır. Her varyantın farklı kuralları vardır ve farklı kart hareketlerine izin verir.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar