Zuma Revenge oyunu

Oyun ››Zuma ›› Zuma Revenge
reklam
Zuma Revenge
Zuma Revenge  Ücretsiz çevrimiçi Zuma Revenge oyununda kurbağayu kontrol etmeli ve aynı renkteki topları vurmalı, en az 3 aynı topla çakıştı. Oyunda size daha fazla puan verecek özel sihirli topları vardır. Topların kafatasına ulaşmasına izin vermeyin. Arkadaşlarınızla keyfini çıkarın ve paylaşın!   En popüler Zuma oyunları serisinden en heyecan verici olanı Zuma Revenge dir ve OBFOG un tam ekranında ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ama Zuma Suma veya Zuma Deluxe gibi başka iyi Zuma ile ilgili oyunlarımız var . 5/5 2

Oyunu OYNA

Zuma Revenge

 

Ücretsiz çevrimiçi Zuma Revenge oyununda kurbağayu kontrol etmeli ve aynı renkteki topları vurmalı, en az 3 aynı topla çakıştı. Oyunda size daha fazla puan verecek özel sihirli topları vardır. Topların kafatasına ulaşmasına izin vermeyin. Arkadaşlarınızla keyfini çıkarın ve paylaşın!

 

En popüler Zuma oyunları serisinden en heyecan verici olanı Zuma Revenge dir ve OBFOG un tam ekranında ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ama Zuma Suma veya Zuma Deluxe gibi başka iyi Zuma ile ilgili oyunlarımız var .

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar