En Son Yarışçı oyunu

reklam
En Son Yarışçı
En Son YarışçıultimateUltimate Stunts 3D farklı rampalarda sayısız stunts gerçekleştirmenize olanak sağlayan bir sürüş oyunu. Kamyona binin ve motoru çalıştırın. Tüm yıldızları toplayarak, mükemmel iniş yaparak veya bitiş saatinde mükemmel bir şekilde durarak bonus puan kazanın. Yeterince hızlı giderseniz, bonus zamanında pisti tamamlayarak puan kazanabilirsiniz! Beğendiyseniz, diğer canavar kamyon oyunlarından bazılarını kontrol ettiğinizden emin olun !   Canavar kamyonunu kullanmak için WASD kullanın. Döndürmek için J, K ve L kullanın. Sırasıyla bir Chopper, 360 Roll ve Twister yapmanıza izin verdiler.   5/5 1

Oyunu OYNA

En Son Yarışçı

ultimateUltimate Stunts 3D farklı rampalarda sayısız stunts gerçekleştirmenize olanak sağlayan bir sürüş oyunu. Kamyona binin ve motoru çalıştırın. Tüm yıldızları toplayarak, mükemmel iniş yaparak veya bitiş saatinde mükemmel bir şekilde durarak bonus puan kazanın. Yeterince hızlı giderseniz, bonus zamanında pisti tamamlayarak puan kazanabilirsiniz! Beğendiyseniz, diğer canavar kamyon oyunlarından bazılarını kontrol ettiğinizden emin olun !

 

Canavar kamyonunu kullanmak için WASD kullanın. Döndürmek için J, K ve L kullanın. Sırasıyla bir Chopper, 360 Roll ve Twister yapmanıza izin verdiler.