Büyük Kafa Futbolu oyunu

reklam
Büyük Kafa Futbolu
Büyük Kafa FutboluBüyük Kafa Futbolu oyunu oyna Beş Kafalı Futbol oyunu oyna Big Football Heads ülkenizi seçin ve ne kadar yetenekli olduğunuzu gösterin. 32 dünya takımı ve 64 oyuncu sizleri bekliyor. 2 ye 2 ye veya 1 e 1 oynama seçeneğini seçebilirsiniz. Dünya Kupası başlasın! Masaüstünde hareket etmek için okları veya WASD tuşlarını ve ateş etmek için SPACE tuşlarını kullanın. Mobil cihazda, sola ve sağa hareket etmek için ekrandaki düğmeleri kullanın, zıplamak için parmağınızı yukarı sürükleyin ve tekme atmak istediğinizde ekrana dokunun.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  Oyuntimes.com iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Büyük Kafa Futbolu

Büyük Kafa Futbolu oyunu oyna Beş Kafalı Futbol oyunu oyna Big Football Heads ülkenizi seçin ve ne kadar yetenekli olduğunuzu gösterin. 32 dünya takımı ve 64 oyuncu sizleri bekliyor. 2 ye 2 ye veya 1 e 1 oynama seçeneğini seçebilirsiniz. Dünya Kupası başlasın!

Masaüstünde hareket etmek için okları veya WASD tuşlarını ve ateş etmek için SPACE tuşlarını kullanın. Mobil cihazda, sola ve sağa hareket etmek için ekrandaki düğmeleri kullanın, zıplamak için parmağınızı yukarı sürükleyin ve tekme atmak istediğinizde ekrana dokunun.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  Oyuntimes.com iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar