Smelter.io oyunu

Oyun ››Online ›› Smelter.io
reklam
V Smelter.io
Smelter.ioSmelter.io farenin sol tuşu veya ok tuşlarını kullanarak bir hamle yapın. Atlamak için istenen yönde sağ tıklayın . Daha yüksek sıcaklık = daha uzun atlama. Düşmanı kendisinden atlayarak yok edebilirsin. Bu oyun 12 ünite için bir arenadır. Altı oyuncu ve altı bot ile olabildiğince uzun süre hayatta kalmaya çalışın. Liderlik masasında en üst sırada yer almak için savaşmanız gerekecek. Puan toplamak için yıldız toplayın ya da düşmanları yok et .Bonus kullanın , size yardımcı olabilirler.Sana saldırmak isteyen sıcak birimi bulmak için etrafına sık sık bak. Düşmanların atlamasını önlemek için hareketlerinizi planlayın. Yüksek sıcaklıklara sahip düşmanlardan kaçının. Onlara bir atlama yapmayın. Bu, düşman daha hızlı olursa, ikinizin de yok edileceğini ya da yalnızca siz sizi gerçeğe götürebilir. 5/5 1


Oyunu OYNA

Smelter.io

Smelter.io farenin sol tuşu veya ok tuşlarını kullanarak bir hamle yapın. Atlamak için istenen yönde sağ tıklayın . Daha yüksek sıcaklık = daha uzun atlama. Düşmanı kendisinden atlayarak yok edebilirsin. Bu oyun 12 ünite için bir arenadır. Altı oyuncu ve altı bot ile olabildiğince uzun süre hayatta kalmaya çalışın. Liderlik masasında en üst sırada yer almak için savaşmanız gerekecek.

Puan toplamak için yıldız toplayın ya da düşmanları yok et .Bonus kullanın , size yardımcı olabilirler.Sana saldırmak isteyen sıcak birimi bulmak için etrafına sık sık bak. Düşmanların atlamasını önlemek için hareketlerinizi planlayın.

Yüksek sıcaklıklara sahip düşmanlardan kaçının. Onlara bir atlama yapmayın. Bu, düşman daha hızlı olursa, ikinizin de yok edileceğini ya da yalnızca siz sizi gerçeğe götürebilir.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar