Yeşil Savaşçı oyunu

reklam
Yeşil Savaşçı
Yeşil SavaşçıYeşil Savaşçıda  oyuncular dört farklı yönde ateş edebilir.Yukarı, aşağı, sol ve sağ. Hareketsiz kalırsanız, cepheniz yeniden oluşur. Küçük tanklar ve robotlar gibi birçok düşman türü vardır. Bazı düşmanlar geri çekilirken diğerleri sizin için atlatılacak veya sizin için de çukur atacaktır. Yeşil bloklar onlara ateş ettiğinizde harekete geçer ve hareketli bir platform haline gelir, bu nedenle oyuncu oyunu yeni alanlara ulaşabilir. Üzerinde kafatası bulunan bloklardan kaçınılmalıdır, çünkü onlara dokunursan patlarlar. Ancak bazen onları hızlı bir platform olarak kullanmanız gerekir. Blokların yanı sıra koşu bandı ve çok sayıda lazer var. 5/5 1

Oyunu OYNA

Yeşil Savaşçı

Yeşil Savaşçıda  oyuncular dört farklı yönde ateş edebilir.Yukarı, aşağı, sol ve sağ. Hareketsiz kalırsanız, cepheniz yeniden oluşur. Küçük tanklar ve robotlar gibi birçok düşman türü vardır. Bazı düşmanlar geri çekilirken diğerleri sizin için atlatılacak veya sizin için de çukur atacaktır.

Yeşil bloklar onlara ateş ettiğinizde harekete geçer ve hareketli bir platform haline gelir, bu nedenle oyuncu oyunu yeni alanlara ulaşabilir. Üzerinde kafatası bulunan bloklardan kaçınılmalıdır, çünkü onlara dokunursan patlarlar. Ancak bazen onları hızlı bir platform olarak kullanmanız gerekir. Blokların yanı sıra koşu bandı ve çok sayıda lazer var.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar