Eker in Büyülü İksirhanesi oyunu

reklam
Eker in Büyülü İksirhanesi Oyunu
Eker in Büyülü İksirhanesi OyunuEker in Büyülü İksirhanesi Oyunu "Eker in Büyülü İksirhanesi" macera dizisi sayesinde çocuklar, bir yandan sağlıklı bir yoğurdun nasıl üretildiğini ve hangi özelliklere sahip olması gerektiğini öğrenirken; aynı zamanda Büyülü İksirhane nin liderleri, cesur kahramanlar Seete ile Lebe nin heyecanlı ve bir o kadar da eğlenceli hikâyelerinin ortağı olacaklar. Üstelik İksirhane nin büyülü dünyasına dahil olmak isteyen minik maceraseverler için iki ayrı yol bulunuyor. Dileyen, serinin bölümlerini çizgi dizi formatında izleyebilecek, dileyense resimli hikâye kitabı şeklinde okuma imkânına sahip olacak. Maceraya doyamayanlar ise iki yolu da takip edebilecek. Ekerin Büyülü İksirhanesi Karakterleri Seete : St bakterilerinin bilge ve ğırbaşlı lideri Lebe : Lb bakterilerinin cesur olduğu kadar neşeli ve sempatik lideri Muhi : İnce Yapılı Muhafız Muha : İri yarı ve saf abkışlı muhafız Mikrop : Ev yoğurtlarınada yuvalanmış yoğurtları ekşitpi sulandıran kötü huylu bakteri 5/5 3

Oyunu OYNA

Eker in Büyülü İksirhanesi Oyunu

Eker in Büyülü İksirhanesi Oyunu "Eker in Büyülü İksirhanesi" macera dizisi sayesinde çocuklar, bir yandan sağlıklı bir yoğurdun nasıl üretildiğini ve hangi özelliklere sahip olması gerektiğini öğrenirken; aynı zamanda Büyülü İksirhane nin liderleri, cesur kahramanlar Seete ile Lebe nin heyecanlı ve bir o kadar da eğlenceli hikâyelerinin ortağı olacaklar.

Üstelik İksirhane nin büyülü dünyasına dahil olmak isteyen minik maceraseverler için iki ayrı yol bulunuyor. Dileyen, serinin bölümlerini çizgi dizi formatında izleyebilecek, dileyense resimli hikâye kitabı şeklinde okuma imkânına sahip olacak. Maceraya doyamayanlar ise iki yolu da takip edebilecek.

Ekerin Büyülü İksirhanesi Karakterleri

Seete : St bakterilerinin bilge ve ğırbaşlı lideri

Lebe : Lb bakterilerinin cesur olduğu kadar neşeli ve sempatik lideri

Muhi : İnce Yapılı Muhafız

Muha : İri yarı ve saf abkışlı muhafız

Mikrop : Ev yoğurtlarınada yuvalanmış yoğurtları ekşitpi sulandıran kötü huylu bakteri

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar