Unicorn Bakımı oyunu

reklam
Unicorn Bakımı
Unicorn BakımıUnicorn Bakımı oyunu oyna Bu sevimli tek boynuzlu atın bugün ilginize ihtiyacı var. Kendini pek iyi hissetmiyor ve tıbbi bir görüş almak için harika temizliğinize uğramaya karar verdi. Haftalardır alerjiden muzdarip ama şimdi işler oldukça kötü görünmeye başladı - onu kontrol edecek misin? Gelin ve kızlar için Cutie Unicorn Care oyununa başlayın ve tedavisine rutin bir kontrolle başlayın. Ateşini ölç, kalbini ve kan basıncını kontrol et. Durumunu iyileştirmek için gözlerine ve kulaklarına damlalar koyun ve ardından bakım rutininin bir sonraki adımına devam edin. Bazı yüzeysel yaralanmalar özel dikkatinizi ve ağızda tehlikeli bir durumu gerektirebilir…  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  Oyuntimes.com iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Unicorn Bakımı

Unicorn Bakımı oyunu oyna Bu sevimli tek boynuzlu atın bugün ilginize ihtiyacı var. Kendini pek iyi hissetmiyor ve tıbbi bir görüş almak için harika temizliğinize uğramaya karar verdi. Haftalardır alerjiden muzdarip ama şimdi işler oldukça kötü görünmeye başladı - onu kontrol edecek misin?

Gelin ve kızlar için Cutie Unicorn Care oyununa başlayın ve tedavisine rutin bir kontrolle başlayın. Ateşini ölç, kalbini ve kan basıncını kontrol et. Durumunu iyileştirmek için gözlerine ve kulaklarına damlalar koyun ve ardından bakım rutininin bir sonraki adımına devam edin. Bazı yüzeysel yaralanmalar özel dikkatinizi ve ağızda tehlikeli bir durumu gerektirebilir…  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  Oyuntimes.com iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar