Park A Lot 3 oyunu

Oyun ››Araba ›› Park A Lot 3
reklam
3D Park A Lot 3
Park A Lot 3Park A Lot 3 Bu yeni HTML5 park oyununda profesyonel bir voleyle işinizi deneyin. Şehrin çeşitli yerlerinde çalışıyorsunuz. Müşteriler başlarının üstünde bir sayı ile görünürler ve arabasını o numaraya karşılık gelen park yerinde park etmeleri gerekir. Giriş engellemeyin çünkü diğer müşteriler gelemez. Müşteriler alışveriş yaptıktan sonra bir numara görünür ve onlara doğru arabayı getirmeniz gerekir. Her seviyede bir zaman sınırı var,aksi takdirde zaman sınırı azalır. Kontroller:Karakteri ve arabayı kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Bir arabadan çıkmak için sağdaki yan menüdeki adam simgesini tıklayın. 1/5 2


Oyunu OYNA

Park A Lot 3

Park A Lot 3 Bu yeni HTML5 park oyununda profesyonel bir voleyle işinizi deneyin. Şehrin çeşitli yerlerinde çalışıyorsunuz. Müşteriler başlarının üstünde bir sayı ile görünürler ve arabasını o numaraya karşılık gelen park yerinde park etmeleri gerekir. Giriş engellemeyin çünkü diğer müşteriler gelemez. Müşteriler alışveriş yaptıktan sonra bir numara görünür ve onlara doğru arabayı getirmeniz gerekir. Her seviyede bir zaman sınırı var,aksi takdirde zaman sınırı azalır.

Kontroller:Karakteri ve arabayı kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Bir arabadan çıkmak için sağdaki yan menüdeki adam simgesini tıklayın.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar